Юридична адреса у КиєвіНіякої масової реєстрації.

  На відміну від дешевих юридичних адрес, ми уважно слідкуємо за якістю наданих місцезнаходжень, не допускаємо зловживань та надмірної реєстрації!

 


Якість в поєднанні з дешивиною.

  Наші адреси найдешевіші із адрес не масової реєстрації.
  Щоб придбати вибране місцезнаходження Вам потрібло лише заповнити вказану форму-замовлення на сайті, попередньо оговоривши умови.

  • адвокат з повернення боргу
 • страхова компанія - банкрут
 • страхова фірма виявилася банкрутом
 • послуги адвоката у МКАС
 • юридичну адресу тов
 • новий юридичну адресу
 • лист щодо надання юридичної адреси
 • неуплаты налогов
 • власність подружжя
 • міжнародний комерційний арбітраж
 • повернення боргів
 • бізнес-адвокат

 •  

  Що Вам робити, якщо страхова компанія - банкрут?

   

          Спочатку нагадаємо Вам, що відгук ліцензії, а також процедура з банкрутства - зовсім різні з юридичної позиції речі. Далі, варто ознайомитись із публікацією відомих українських юристів проте, що робити, якщо збанкрутіла страхова компанія або у неї відкликали ліцензію. Тут принципова відмінність полягає в тому, що відкликання ліцензії не зможе зняти зі страхової фірми зобов'язання з відшкодування страхового вкладу, а також не виступає обов'язковою умовою для розірвання договору з фірмою, протягом півроку з моменту відкликання цієї ліцензії.

  Всі договори страхування автоматично розриваються

          При банкрутстві або ж процедурі реорганізації страхової фірми всі договори страхування разом з нею автоматично розриваються (клієнти мають при цьому право на повернення певної частини сплаченої ними премії, а також на одержання виплати у тому випадку, якщо подія відбулася до моменту банкрутства такої страхової фірми.

          До речі, банкрутство, в основному, слідує після відкликання спеціальної ліцензії. Фірма просто позбавляється можливості укладати нові договори, і, таким чином, головного джерела доходів. Причому, процедуру банкрутства починають, звичайно, або засновники фірми, або її кредитори - тоді, коли вони ніяк не можуть отримати власних грошей.

          Якщо фірма повинна Вам виплату або певну частину премії згідно з договором, то Ви, в якості її кредитора, за допомогою суду володієте правом повернути борг з банкрута. Причому, в порядку черговості скоєних розрахунків разом з кредиторами (вона була встановлена 134 статтею Закону України про неплатоспроможність (банкрутство)).

  Платити за полісом ОСЦПВ доведеться не страховій

          Але якщо Ви, припустимо, потрапили в ДТП вже після закінчення того, як страхова фірма визнавалася банкрутом, то Вам вже ніхто не зобов'язаний виплачувати збиток по КАСКО, а якщо Ви виступаєте основним винуватцем ДТП - то платити за полісом ОСЦПВ потерпілому. Отже, якщо у страхової фірми відкликали ліцензію, однак вона судом банкрутом не визнана, то відповідно до закону, у неї ще є півроку на передачу власних договорів в іншу фірму або на їх припинення разом з поверненням певної частини премії власним страхувальникам.

          До дня припинення або ж безпосередньої передачі договору страхування фірма несе відповідальність згідно нього, навіть, в незалежності від актуального стану власної ліцензії. При цьому, ні передати договори в іншу страхову компанію, ні зуміти розірвати їх без отримання Вашої згоди вона права не має. Це ще в теорії. На практиці ж, керівництво цих фірм часто ховається, залишивши все навколо напризволяще.

          У разі, якщо Ви раптом виявилися винуватцем події ДТП і у Вас поліс ОСАГО такої фірми на руках, то потерпілий, зумівши озброїтися завіреною копією поліса, зобов'язаний звернутися в РСА за виплатою компенсації, а якщо відшкодування, яке передбачено законом, що стосується ОСАГО, йому ніяк недостатньо, то разом з претензією до Вас.

           

          Часом РСА робить певні заяви відносно того, що страхова фірма, котра пішла з ринку, не передала в РСА необхідні реєстри реалізованих полісів та інші документи, що повністю позбавляє РСА ймовірності виробляти певні компенсаційні виплати. Подібні заяви повністю суперечать нинішнім законам.

          Все, що треба Вам представити в РСА, щоб зуміти довести, що такий поліс ОСАГО Вами дійсно куплений, так це його копія, нотаріально завірена. Якщо винуватцем ДТП виступає інший водій, то Ви можете повернути страховку в звичайному порядку з його страхової фірми.

          Якщо ж сума виплати буде недостатня або мова, в основному, йде про інші види страхування, то один єдиний поки вихід для Вас - це вирішити подати до суду позов на страхову фірму або на винуватця ДТП.


  Що Вам робити, якщо страхова компанія - банкрут?, автор —
  Рейтинг статьи: 100% из 100 возможных. Голосов всего: 298. Отзывов пользователей: 165.

   
     Прайс-лист:*

  Дарницький район................від 2050 грн.
  Дніпровський район.............від 2100 грн.
  Подільський район...............від 2050 грн.
  Печерський район.................від 2330 грн.
  Шевченківський район.........від 2200 грн.
  Оболонський район...............від 2000 грн.
  Голосіївський район..............від 2080 грн.
  Деснянський район...............від 1950 грн.
  Солом'янский район..............від 2150 грн.
  Святошинський район...........від 2250 грн.

  Київська область....................від 2300 грн.  * - Ціни акційні. Точні ціни дізнавайтесь за телефоном.
  Бажаний район:
  Юридична особа:
  Найменування юридичної особи
  Код ЗКПО та МФО
  П.І.Б. керівника: Паспорт керівника:
  Контактний телефон:
  Контактний Email:
  Додаткова інформація